Rubriky:

1. liga

S Ostravou trénují Lásik a Machovec, přestoupit ale zatím nemohou

10. září 2015 15:51 - Ostrava

Fotbalisty Ostravy by mohli posílit obránce Jaroslav Machovec a záložník Richard Lásik. Oba hráči se zapojili do přípravy nejhoršího prvoligového týmu, který má nyní kvůli dlouholetému sporu s Viktorií Žižkov zablokovány přestupy a nemůže registrovat nové hráče.

 

Josef Omelka, ČTK

Třiadvacetiletý záložník a trojnásobný bývalý slovenský reprezentant Lásik na Bazaly přišel ze Slovanu Bratislava, devětadvacetiletý levý krajní obránce Machovec byl po letním odchodu z Českých Budějovic bez angažmá. Ani jednoho z nich stejně jako bývalého slávistu Tomáše Mičolu zatím nemůže Ostrava nasadit v zápasech, protože zákaz přestupů trvá.

"Věříme, že se nám na základě kroků, které jsme podnikli v minulých dnech, podaří co nejdříve dosáhnout odblokování přestupů a že následně budeme moci oficiálně prezentovat také nově příchozí hráče," uvedl klub v prohlášení.

Kromě tří potenciálních posil se opatření arbitrážní komise vztahuje i na záložníka Václava Ježdíka, kterému skončilo měsíční hostování z Bohemians Praha a Baník ho nestihl získat na přestup.

Poslední tým ligy se v pondělí představí v dalším kole nejvyšší soutěže na hřišti Dukly Praha.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..