Rubriky:

1. liga

Slavný Völler si přijede koupit ostravského mladíka Papadopulose

28. listopadu 2005 11:54 - PRAHA

Ostravský útočník Michal Papadopulos už podle všeho nebude dlouho oblékat dres ostravského Baníku. V pondělí totiž může být dotažen jeho přestup do Leverkusenu, jehož zástupci přijedou sledovat dvacetiletého fotbalistu v prvoligové dohrávce mezi Plzní a Baníkem. V hledišti Štruncových sadů ho bude osobně pozorovat i sportovní ředitel klubu Rudi Völler.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Slavný Völler dorazí do Prahy odpoledne, odkud se bleskově přesune na západ Čech, aby budoucího svěřence sledoval přímo v akci. Dnešní jednání o Papadopulosově přestupu potvrdil i jeho hráčský agent Pavel Zíka, podle nějž se ještě dnes večer v Praze uskuteční schůzka mezi oběma kluby. "Není vyloučeno, že k dohodě dojde již dnes," uvedl Zíka.

O podmínkách přestupu se zatím pouze spekuluje, ale je pravděpodobné, že fotbalista v případě zimního transferu podepíše v Německu smlouvu na tři a půl roku.

Papadopulos toho má přes své mládí už hodně za sebou. V lize odehraje dnes v Plzni jubilejní 50. zápas, do branky soupeřů se trefil devětkrát, z toho pětkrát v rozehrané sezóně. V posledním kvalifikačním cyklu byl oporou reprezentace do 21 let, přestože věkově by mohl nastupovat ještě i v nižší kategorii.

Pravděpodobný odchod do Německa nebude jeho prvním zahraničním angažmá: sezónu 2003/04 strávil na hostování v Arsenalu, kde však příliš šancí k vyniknutí nedostal.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..