Rubriky:

1. liga

Petržela prodloužil v Plzni smlouvu do léta 2017

29. září 2015 18:27 - Plzeň

Fotbalový reprezentant Milan Petržela prodloužil smlouvu s Viktorií Plzeň do června 2017. Původní kontrakt mu měl vypršet po této sezóně. Klub o tom informoval na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Milan patří mezi služebně nejstarší hráče klubu, prošel si zde dobrými i horšími časy. K Viktorii si nicméně vypěstoval výjimečný vztah, s Plzní je spjat a cítíme z něj obrovskou chuť pomoci klubu k dalším úspěchům. Milan našel novou chuť k tréninkům i k zápasům a poslední duely naznačily, jak platným dokáže pro Viktorii nadále být," řekl generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Dvaatřicetiletý pravý záložník je v Plzni od roku 2008, přičemž v roce 2012 si na rok odskočil do bundesligového Augsburgu. V minulé sezóně se mu sice tolik nedařilo, v tomto ročníku se však znovu zařadil mezi opory a zlepšené výkony mu vynesly návrat do reprezentace.

"Jsem šťastný, že vedení klubu je s mými výkony spokojeno. Plzeň je mým druhým domovem, užívám si každý zápas i trénink. Nad nabídkou prodloužení kontraktu jsem nemusel přemýšlet, červenomodrý dres pro mě byla jasná volba," prohlásil Petržela.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..