Rubriky:

1. liga

Neskórovat je potupa, naříkal Trpišovský, když Liberec přišel o domácí neporazitelnost

21. března 2016 07:49 - Liberec

Poprvé od loňského března nedokázali fotbalisté Liberce z domácího ligového zápasu vybojovat alespoň bod. Sérii patnácti duelů bez přemožitele před vlastním publikem Severočechům utnula v neděli plzeňská Viktoria. Tým trenéra Jindřicha Trpišovského prvně v sezóně při domácím zápase nedokázal bodovat.

 

Radek Petrášek, ČTK

„Podařilo se nám proti Plzni obstát herně. Chtěli jsme i přes zimní odchody Šurala s Pavelkou potvrdit, že umíme hrát fotbal s tak kvalitním soupeřem. My jsme selhali v šancích. Nedat doma gól, to je potupa. Cítím obrovské zklamání," naříkal liberecký trenér Trpišovský.

Jeho tým doma dokázal druhého adepta na titul, jímž je Sparta, před vlastním publikem porazit. „Ale musím uznat, že oba týmy jsou od zbytku soutěže odskočené. Mají hodně produktivních hráčů, jsou silní na míči a ohromně kvalitní v osobních soubojích," přemítal Trpišovský.

„Mně přijde Plzeň přeci jen kvalitnější, než Sparta. Přišla mi vyzrálejší, sebevědomější. Měli jedinou šanci a proměnili ji. A pak zápas hlídali s přehledem. V rozehrávce mají obrovskou sílu. Hrošovský s Hořavou podle mého přestavují největší středovou sílu v lize," tvrdil kapitán Severočechů Lukáš Pokorný.

S Plzní má mimořádně nepříznivou bilanci. „Ještě jsem proti Viktorce neuhrál ani bod. Štve mě, že jsme o sérii domácí neporazitelnosti přišli zrovna v okamžiku, kdy Mladá Boleslav vyhrála. Nyní tudíž na třetí místo ztrácíme," lamentoval Pokorný.

ram, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..