Rubriky:

Fortuna liga

Šlápl na Baroše, teď si hříšník dva zápasy nezahraje

5. dubna 2018 15:45 - Praha
(Aktualizováno: 5. dubna 2018 16:05)

Trest musel přijít. V závěru záchranářského duelu jihlavský fotbalista Petr Buchta šlápl na ostravského Milana Baroše a vyfasoval červenou kartu. Od disciplinární komise teď hříšník dostal stop na dvě soutěžní utkání.

 

Petr Sznapka, ČTK

Šlo o hodně, v sázce byla záchrana v nejvyšší soutěži. Jihlava dohrávala závěr v deseti bez vyloučeného Petra Buchty, který za šlápnutí na Milana Baroše dostal červenou kartu. Zraněného domácího kapitána odnesli z trávníku na nosítkách s tržnou ranou na lýtku. Baník nakonec Vysočinu porazil 3:1.

Mladá Boleslav senzačně zvítězila 2:1 v Plzni, přestože také dohrávala o deseti. Vyloučený Nikolaj Komličenko si nezhraje jeden zápas. Hůře dopadl třinecký Matej Ižvolt, který si v druhé lize odpočine tři kola.

Tradiční sběratel trestů Admir Ljevakovič (Teplice) si za osm žlutých karet nezahraje příští dva zápasy. Jiní si za čtyři žluté odpočinou jen jednou - Martin Fillo (Ostrava), Radim Řezník (Plzeň), Róbert Matějov, Ubong Mosses Ekpai (oba Zlín), Milan Kerbr (Liberec), Bidje Manzia (Olomouc), Dominik Janošek (Slovácko) a Ladislav Krejčí (Brno).

V Národní lize pak jednozápasové stop dostal Petr Zapalač (Opava).

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..