Rubriky:

Kontinentální liga

Známý hokejista je v šoku: Jedno obejmutí ho stálo statisíce

26. prosince 2018 09:50 - Moskva/Praha

Pořádně drsnou zkušenost udělal krátce před vánocemi útočník hokejového Dynama Moskva Vjačeslav Kuljomin. Když se s ním totiž chtěl objemout jeden muž, hokejista neodmítl, protože si myslel, že jde o fanouška. Následně ale zjistil, že byl okraden a škoda jde do statisíců. Policie teď ale podle serveru championat.ru zadržela možného pachatele.

 

Profimedia.cz

Slavným sportovcům se často stane, že je po zápase či na ulici osloví neznámí lidé, chtějí se s nimi vyfotografovat, nebo chtějí jen podpis. A proto, aby si fanoušci nemysleli, že jsou náfukové, velmi často přání vyhoví. A to byl i případ hokejisty Kuljomina, který se objal s fanouškem. Následně ale zjistil, že mu chybí mobilní telefon a než stihl na vše zareagovat, zmizelo mu z účtu více než 14 tisíc eur, tedy částka vyšší než 360 000 korun.

Ruská média nyní zveřejnila informaci, že policie zadržela devětatřicetiletého muže z Dagestánu, který by mohl být pachatelem zmíněného činu.

rjm, Sport.cz

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..