Čeljabinsk - Kazaň 3:2Stav série 3:3Bulis pomohl dalším gólem Čeljabinsku vyrovnat sérii s Kazaní

Moskva

Hokejisté Čeljabinsku porazili Kazaň 3:2 a vyrovnali stav semifinálové série play off Kontinentální ligy na 3:3. První branku vítězného domácího mužstva vstřelil český útočník Jan Bulis, který skóroval v třetím utkání za sebou a celkově v letošních vyřazovacích bojích už poosmé.

Český útočník Jan Bulis (vlevo) ve službách Čeljabinsku v souboji s Konstantinem Kornějevem z Kazaně.

Bulis v 9. minutě využil přesilovou hru a stejně jako v předchozím zápase otevřel skóre. O dvě minuty později se prosadil jeho spoluhráč Glinkin a Traktor vedl dvoubrankovým rozdílem. Kazaň poté dvakrát snížila, ale v 46. minutě pojistil druhé čeljabinské vítězství za sebou třetím gólem Popov.

Rozhodující sedmé utkání se hraje ve čtvrtek v Kazani. Vítěz série se ve finále utká s obhájci titulu z Dynama Moskva, kteří v pondělí vyřadili Petrohrad.