Rubriky:

Kontinentální liga

Lev udržel svého klíčového obránce, Němec prodloužil smlouvu o dva roky

18. června 2014 11:38 - Praha

Výtečná zpráva pro fanoušky Lva - klíčový obránce úřadujícího vicemistra Kontinentální hokejové ligy Ondřej Němec bude i nadále hájit barvy pražského celku. Třicetiletý zadák podepsal se Lvem smlouvu na další dvě sezóny. Uvedly to oficiální internetové stránky soutěže.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Němec do Lva zamířil před dvěma roky z Čerepovce a okamžitě se stal jedním ze základních stavebních kamenů defenzivy. V uplynulém ročníku pomohl mužstvu probojovat se až do finále soutěže a jako ocenění se mu dostalo, že byl zařazen do All Star týmu soutěže.

Třebíčský rodák, který startoval na pěti světových šampionátech a byl u zisku zlatých medailí v roce 2010, už v průběhu letošního mistrovství v Minsku naznačoval, že dohoda se Lvem je na dobré cestě. „Už mám novou smlouvu v mailu, stačí přidat jenom podpis."

Pokračovat ve Lvu bylo jeho prioritou. I kvůli rodině. „Nabídky byly, řeknu, že i lepší, ale já chtěl být v Praze. Všechno není jenom o penězích, ale také o tom, aby měl člověk pohodu," prohlásil Němec, který se stal dvanáctým hráčem, kterého Lev podepsal pro nadcházející ročník.

Kdo má ve Lvu smlouvu na další sezónu:
Brankáři:
Atte Engren
Jan Lukáš
Obránci:
Marc-André Gragnani
Mikko Mäenpää
Juraj Mikuš
Jakub Nakládal
Ondřej Němec
Ryan O´Byrne
Útočníci:
Justin Azevedo
Jiří Novotný
Martin Thörnberg
Petr Vrána
škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..