Rubriky:

Kontinentální liga

Kašpar bude nejspíš pokračovat v Dynamu Moskva

20. prosince 2016 20:04 - Moskva

Hokejový útočník Lukáš Kašpar by měl i nadále hrát v Kontinentální lize za Dynamo Moskva. A to i přesto, že klub o něj nedávno ztratil zájem a před měsícem ho zařadil na listinu volných hráčů. Odtud si ho žádný z ostatních klubů soutěže nevybral, Kašpar by měl v týmu působit při nižším platovém ohodnocení.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jednatřicetiletého mistra světa z roku 2010 brzdily v sezóně zdravotní potíže, stihl dosud odehrát za Dynamo jen devět utkání a ředitel klubu Andrej Safronov ještě 10. prosince tvrdil, že klub o jeho služby nestojí. Mezitím arbitráž KHL rozhodla o snížení Kašparova platu. Místo klubem požadovaných 40 procent ale jen o 15 procent.

Zatímco situaci okolo zkušeného forvarda, jenž má na kontě i 16 startů v NHL za San Jose, monitorovala extraligová Sparta, Safronov už mluví jinak. "Kašpar by se mohl zřejmě v brzké budoucnosti připojit k týmu. A to za podmínek, které jsou nyní pro klub finančně výhodnější," řekl Safronov pro agenturu R-Sport.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..