Rubriky:

NHL

Stajan prodloužil své působení v Torontu o další dva roky

8. července 2008 10:27 - TORONTO/COLUMBUS

Hokejový útočník Matt Stajan bude v kanadsko-americké NHL i nadále hájit barvy Toronta. S vedením Maple Leafs se totiž z pozice chráněného volného hráče dohodl na novém dvouletém kontraktu, jenž mu vynese celkem 3,5 miliónu dolarů.

Čtyřiadvacetiletého centra si právě Toronto vybralo jako celkově 57. hráče při draftu 2002 a od té doby v NHL za jiný klub nenastoupil. Celkem stihl odehrát 314 zápasů, v nichž zaznamenal 127 bodů díky 56 přesným trefám a 71 asistencím.

Umberger se dohodl s Columbusem na čtyřleté smlouvě

Hokejový útočník Richard Umberger se v zámořské NHL upsal na čtyři roky Columbusu. Pro toto obbdobí se s vedením Blue Jackets dohodl na platu v celkové výši 15 miliónů dolarů, přičemž v následujícím ročníku soutěže vyinkasuje tři milióny a každou následující sezónu pak vždy o půl miliónu více.

Šestadvacetiletý rodák z Pittsburghu působil naposledy ve Philadelphii, odkud ho však jako chráněného volného hráče získal Columbus spolu s volbou ve čtvrtém kole draftu za právo volby v prvním a třetím kole vstupní burzy talentů.

Umbergera si NHL vybral v roce 2001 jako celkově 16. hráče draftu Vancouver, ale v jeho dresu nikdy nenastoupil. Celkem má na kontě 228 utkání, v nichž nasbíral 116 bodů za 49 gólů a 67 asistencí.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..