Rubriky:

Ostatní

Pusťte Vancouver z hlavy a prožijte znovu Nagano - soutěž o vstupenky na Jágra

26. února 2010 07:51 - PRAHA

Ještě ve vás doznívá vztek z vyřazení českých hokejistů na olympijských hrách ve Vancouveru a lamentujete nad tím, že nic podobného jako zlaté opojení v Naganu už coby fanoušek nezažijete? Ale můžete! Na divadelním představení Jaromír Jágr, Kladeňák pocítíte znovu opojnou radost a hrdost na český hokej. A v naší soutěži navíc můžete vyhrát zdarma vstupenky.

 

www.divadlokladno.cz

Na divadelních prknech se nejen vrátíte do radostných okamžiků, kdy čeští hokejisté vyhráli olympiádu v japonském Naganu, ale znovu s hlavním hrdinou prožijete slavné i těžké chvíle jeho kariéry. Připomenete si Jágrovo působení v NHL a odchod do Ruska, a pokud jste fanoušek kladenského hokeje, bude pro vás závěr hry dokonce zhmotněným snem.

Představení Jaromír Jágr, Kladeňák ve Středočeském divadle v Kladně je mimořádně povedená záležitost, u které se výborně bavila i maminka slavného hokejisty. Jsou zde vtipně pojaté momenty z hokejových zápasů, do hlavy se vám vryje několik hodně vydařených hlášek, a celým příběhem se jako nit táhne i filozofické poselství. Výkonům na jevišti pak vládne známý filmový herec David Matásek v hlavní roli.

Fotografie z představení Jaromír Jágr, KladeňákFotografie z představení Jaromír Jágr, Kladeňákfoto: www.divadlokladno.cz

Redakce Sport.cz proto už podruhé ve spolupráci s kladenským divadlem připravila soutěž o vstupenky na představení. Stačí správně zodpovědět tři otázky, do pondělí 1. března do 12:00 poslat odpovědi na email sport@sport.cz a v úterý se může deset úspěšných vydat zdarma do Kladna na představení. Vylosujeme pět výherců, každý obdrží po dvou lístcích.

Soutěž o vstupenky na hru Jaromír Jágr, Kladeňák:
1. Jak prasklo plexisklo na helmě Jaromíra Jágra v zápase ZOH s Ruskem?
a) když Jágra srazil Rus Ovečkin
b) když Jágr rozčarovaně z vývoje utkání bušil čelem do mantinelu na střídačce
c) když Jágra kouč Růžička v šatně pochvalně „poplácal“ po helmě
2. Proč Jaromír Jágr na ZOH nedohrál zápas s Lotyšskem?
a) po vedení 2:0 usoudil, že už je rozhodnuto
b) měl potíže s krční páteří
c) zašel si přebrousit brusle a netrefil zpátky, protože to novou halu neznal
3. Kolik dal Jágr branek ve čtvrtfinále ZOH s Finskem?
a) dva
b) jeden
c) žádný

Jirka G. Novák, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní