Rubriky:

Ostatní

Zpěvák U2 Bono Vox stopl hokejistu Edmontonu a svého kytaristu přirovnal ke Gretzkému

3. června 2011 11:27 - EDMONTON

Frontman slavné irské kapely U2 Bono Vox si možná zamiloval lední hokej. Může za to centr Edmontonu Oilers Gilbert Brulé, jehož vůz stopl v okamžiku, kdy zpěváka a jeho asistenta při procházce zaskočil déšť. "Mám rád lední hokej, protože ho hrají lidé, kteří klidně berou stopaře," svěřil se pak Bono Vox publiku na středečním koncertu U2 v Edmontonu.

 

Mario Anzuoni, Reuters

Přitom nechybělo mnoho a Bono i se svým asistentem mohli zůstat trčet v dešti.  Brulého přítelkyně Kelsey Nicholsová totiž při pohledu na dvě tmavě oblečené postavy trčící v dešti neměla nejmenší chuť zastavit. "Řekla jsem: ´Žádné stopaře nebereme, zabijou nás´," citoval ji server cnn.com. Až když ji Brule přesvědčil, že u silnice stojí Bono Vox, tak se pro zoufalého hudebníka vrátila.

Protože ale dvojice jela pickupem, musela se rocková hvězda a její doprovod spokojit s místem na zastřešené korbě ve společnosti jejich psa, německého ovčáka. Bono si z toho ale vůbec nic nedělal a pozval Brulého s přítelkyní na středeční koncert U2 v Edmontonu.

Tam se irský zpěvák podělil s publikem o svůj zážitek se stopováním a zároveň přirovnal svoji kapelu k hokejovému Edmontonu. Nakrátko střižený bubeník Larry Mullen je podle něj jako Mark Messier, baskytarista Adam Clayton někdejší brankář Grant Fuhr, a kytaristu Davida Evanse, známého pod přezdívkou The Edge, označil za nejlepšího hráče všech dob Wayna Gretzkého.

"Je tak trochu Great One," připomněl Bono Vox přezdívku slavného hokejisty. A kým by chtěl být sám slavný zpěvák? "Já chci být Gilbert Brulé," vyslovil poklonu svému zachránci před deštěm, který má za sebou šest sezón v NHL.

grg, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní