Rubriky:

Ostatní

České hokejistky se vracejí do elitní skupiny MS

16. dubna 2015 14:58 - Rouen

České hokejistky postoupily do elitní skupiny mistrovství světa. Na šampionátu divize I v Rouenu vyhrály i čtvrtý zápas a po vítězství 3:0 nad Dánskem si tak zajistily triumf na turnaji i účast na MS v Kanadě v roce 2016.

 

www.u18wwc2012.com

Svěřenkyně trenéra Jiřího Vozáka tak po suverénním průběhu vyhrály šampionát ještě před jeho sobotním závěrečným kolem. Po čtyřech zápasech mají plný počet 12 bodů a skóre 16:2.

O dnešní rozhodující výhru nad Dánskem se zasloužily brankami Křížová, Tejralová a Přibylová, gólmanka Peslarová vychytala podruhé na turnaji čisté konto.

České hokejistky sestoupily z elitní skupiny v roce 2013. Loni sice vyhrály šampionát divize I v Přerově, na podzim však neuspěly v baráži o postup s Japonskem. Letos už mezi elitu postupoval přímo vítěz béčka.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.