Kladno porazilo Pardubice a pomohlo hokejistům Jihlavy k postupu

KLADNO

Posledními semifinalisty letního Tipsport Hockey Cupu jsou hráči prvoligové Jihlavy, kteří v boji o finále vyzvou ve středu Zlín. Rozhodlo o tom poslední utkání skupiny C, v něm Kladno v pátek porazilo Pardubice 3:2.

Východočeši, kteří k postupu potřebovali vyhrát alespoň za dva body, celý zápas dotahovali a střelecky se prosazovali pouze v přesilových hrách. Po přihrávkách Špirka skórovali Čáslava a Sýkora.

Na druhé straně však našel recept na Haška hned dvakrát Tenkrát; poprvé v 16. minutě, kdy otevřel skóre, podruhé krátce po polovině zápasu. Na 2:0 zvýšil minutu a půl po první brance povedenou ranou v přesilovce Toman.

V prvním semifinále se střetnou v úterý Sparta a další zástupce první ligy Ústí nad Labem.

Tipsport Hockey Cup - 4. kolo, skupina C
Kladno - Pardubice 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 16. Tenkrát (Frolík), 17. Toman (Majeský, Martin Procházka), 33. Tenkrát - 24. Čáslava (Špirko), 40. Sýkora (Špirko, Čáslava). Rozhodčí: Jílek - Zavřel, Svoboda. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:2. Diváci: 600.