Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Volejbalisté Karlovarska poprvé porazili doma Kladno a vedou sérii

23. března 2016 22:08 - Karlovy Vary

Ve čtvrtfinálové sérii extraligy mezi volejbalisty Karlovarska a Kladna poprvé vyhrál domácí celek. V pátém utkání se to podařilo Karlovarsku, které po vítězství 3:1 vede v sérii 3:2 na zápasy a v pátek v Kladně bude útočit na postup do semifinále.

 

Radek Petrášek, ČTK

Favorizované Karlovarsko, třetí tým základní části, začalo čtvrtfinálovou sérii dvěma nečekanými prohrami, ale v Kladně dokázalo vyrovnat. Dnes Západočeši ztratili jen druhý set, Donovan Džavoronok si v jejich dresu připsal 21 bodů.

"Džavoronok je vynikající hráč, zlomový okamžik udělal on," uznal na webu denik.cz kladenský asistent Petr Klár. "Fanoušek musel být s takovým volejbalem spokojený. Každopádně se chceme do Karlových Varů v neděli vrátit a užít si tam v pondělí Velikonoce. Takový máme motivační plán," řekl po dvouhodinové bitvě.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.