Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Barcelona - THW Kiel 33:30

Jíchu s Barcelonou vyřadil z házenkářské LM jeho bývalý tým Kiel

30. dubna 2016 21:42 - Barcelona

Filip Jícha se ve své první sezóně v Barceloně nedočká úspěchu v prestižní Lize mistrů. Obhájce trofeje vyřadil ve čtvrtfinále bývalý tým české hvězdy THW Kiel. V dnešní domácí odvetě sice Barcelona vyhrála 33:30, ale před týdnem v Německu katalánský gigant prohrál rozdílem o dva góly větším 24:29. Jícha dal v dvojzápase dva góly, oba na hřišti soupeře.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kiel postoupil do Final Four popáté za sebou a bude usilovat o čtvrtý titul. Jícha s německým klubem vyhrál Ligu mistrů v letech 2010 a 2012, předloni bral stříbro. V loňském ročníku LM skončil s Kielem, s nímž také sedmkrát vyhrál bundesligu, bez medaile čtvrtý a o dva a půl měsíce později přestoupil do Barcelony.

Barcelona bude v závěrečném turnaji chybět poprvé od roku 2012. V uplynulých třech letech získala kompletní medailovou sbírku.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.