Mladá Boleslav se po výhře nad Pardubicemi drží v čele superligy

Florbalisté Mladé Boleslav porazili ve 2. kole superligy Pardubice 10:6 a zůstávají bez ztráty bodu v čele tabulky. Duel se hrál v Jičíně a zavítalo na něj 305 diváků. Třemi body za dvě branky a jednu asistenci se na výhře podíleli Jiří Curney a Josef Pluhař.

Pardubice držely krok do 51. minuty, kdy trefou na 7:6 rozjel úspěšný závěrečný finiš favorita Curney. "Větší polovinu utkání se nám vůbec nedařilo, dělali jsme spoustu nevynucených chyb, což soupeře dostalo na koně. Naštěstí se nám podařilo výkon zvednout a třetí třetina byla až na dvě inkasované branky zcela v naší režii," řekl oficiálním stránkám Českého florbalu trenér Mladé Boleslavi Jan Pazdera.

Tipsport superliga florbalistů - 2. kolo:
Mladá Boleslav - Sokol Pardubice 10:6 (2:1, 3:3, 5:2)
Branky: 10. a 59. Krajcigr, 11. a 51. Curney, 28. a 57. Pluhař, 34. Tomáš Chroust, 39. Jelínek, 50. Tadeáš Chroust, 55. Natov - 42. z trestného střílení a 43. Teichman, 14. Dlesk, 21. Burian, 28. P. Němeček, 32. Ďopan.