Michal Konečný je juniorským mistrem Evropy

Český tenista Michal Konečný vybojoval titul mistra Evropy v kategorii do 18 let. V Bad Hofgasteinu navíc k triumfu ve dvouhře přidal i bronz ze čtyřhry spolu s Romanem Jebavým, stříbro za finálovou účast ve čtyřhře si z Rakouska odvezly Darina Berková s Kateřinou Vaňkovou.

Český tenista Michal Konečný se raduje z titulu mistra Evropy v kategorii do 18 let.

Mladí čeští tenisté získali na víkendových evropských šampionátech celkem osm medailí, polovinu z nich v soubojích nejmladší věkové kategorie do 14 let v Ostravě. Dominika Allertová s Veronikou Závodskou tam vyhrály čtyřhru, stříbro vybojovali Jiří Veselý ve dvouhře a pár Lukáš Vrňák, Robert Rumler, třetí pak skončila dvojice Tomáš Pitra, Jiří Veselý.

Deblové finále si zahrály také Martina Borecká a Martina Kubičíková na ME šestnáctiletých v Moskvě.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.