Rubriky:

Tenis

Agassi se omluvil za vtipy na Samprasovu adresu

16. března 2010 13:21 - INDIAN WELLS

Andre Agassi se omluvil za to, že si při víkendové charitativní exhibici na pomoc Haiti dělal nevhodnou legraci na účet svého dlouholetého rivala Peta Samprase. Agassi řekl serveru ESPN.com, že byl se svými poznámkami o údajné Samprasově lakotě mimo.

 

Chris Carlson, ČTK/AP

Bývalé světové jedničky si v exhibiční čtyřhře v Indian Wells, v níž jim dělali partnery jejich následovníci Roger Federer a Rafael Nadal, vyměnily přes přenosné mikrofony několik uštěpačných poznámek. Jinak přátelská atmosféra tak před 16 000 diváků nečekaně ochladla.

Jako první začal vtipkovat na soupeřovu adresu Sampras, jenž rozesmál publikum svým napodobováním Agassiho typické chůze. Manžel Steffi Grafové na to reagoval připomínkou Samprasovy údajné lakoty, o níž už v souvislosti s malým spropitným psal už ve své kontroverzní autobiografii.

Sice stále s úsměvem, nicméně s jistým varováním, vyslal následně Sampras na tělo svého krajana vysoké podání, které donutilo Agassiho sehnout se. U sítě se pak oba rozloučili na pohled vřele, nicméně na pozápasové tiskové konferenci se neobjevil ani jeden.

"Byl jsem mimo, bylo to nevhodné. Chtěl jsem udělat legraci, měl jsem jen okamžik na to, abych se rozhodl, a vtip se nepovedl. Už jsem Petovi napsal textovku a požádal ho, abych se mu mohl omluvit osobně," řekl serveru ESPN.com brzy čtyřicetiletý Agassi. "Je mi to líto. Jen doufám, že lidé si ten večer i tak užili," dodal po exhibici, díky níž se podařilo vybrat na pomoc zemětřesením postiženému Haiti milión dolarů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..