Rubriky:

Tenis

VIDEO: Historický úspěch je zbavil vlasů. Srbští tenisté se nechali oholit

6. prosince 2010 12:27 - PRAHA

Historický úspěch a netradiční oslavy k sobě prostě patří. Srbsko v neděli poprvé vyhrálo Davisův pohár, když porazilo Francii 3:2 na zápasy. Bělehrad zaplavila vlna štěstí, patnáct tisíc fanoušků v hale se radovalo, byli i při povinném holení hlav. I tak se vzdával hold triumfu. Nevyhnul se mu ani lídr Novak Djokovič i poslední hrdina vítězné cesty Viktor Troicki.

 

Marko Djurica, Reuters

„Neuvěřitelné, jak moji chlapci hráli. Děkuju jim za tento fantastický zážitek,“ jásal srbský kapitán Bogdan Obradovič, který také změnil účes. Celý tým na znamení soudržnosti postupně poznal ostré břity mašinky na holení, a to přímo na kurtu.

„Tohle je nejneuvěřitelnější den mého života. Myslím, že ještě pár dnů se budu cítit jinak. Možná mi bude trvat pět šest dnů, než mi dojde, že jsme vyhráli,“ rozplýval se Troicki, který udělal poslední tečku, která odstartovala gejzír oslav.

„Mám radost, jako bych byla součástí týmu i já. Kluci, udělali jste opravdu hodně pro srbský tenis. Jsem na vás hrdá,“ vzkázala svým krajanům elitní tenistka Jelena Jankovičová. Ta ale s oholenou hlavou neodešla.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..