Rubriky:

Tenis

Šafářová dostala v Paříži knihu s 50 vzkazy od fanoušků

30. května 2015 12:07 - Paříž

Milý úsměv a příjemné vystupování získává tenistce Lucii Šafářové spolu se stále lepšími výkony přízeň fanoušků. Není obletovanou hvězdou jako Ruska Maria Šarapovová, ale dostává od diváků různé dárky a letos v Paříži ji překvapila její belgická obdivovatelka, která pro ni sesbírala vzkazy od padesáti nejlepších fanoušků z celého světa.

 

Vincent Kessler, Reuters

"Jsou tam vzkazy z Indie, z Číny. Je to posbírané opravdu z celého světa. Je tam jejich fotka, kdo jsou a všechny vzkazy jsou moc hezké. Za takové fanoušky jsem moc vděčná," řekla Šafářová, kterou na Roland Garros čeká v nedělním osmifinále souboj právě s Šarapovovou, obhájkyní titulu a světovou dvojkou.

Fanoušci Šafářové píšou, jak ji mají rádi, jak české hráčce fandí a sledují její zápasy. "Je to svázané jako do knihy, ale nemá to tvrdé desky," popsala Šafářová. Někdy se nad zápisky i zasměje, jako když vidí své jméno napsáno Luczka.

Světová třináctka dostala ve své kariéře nespočet dárků. "Vždycky jdu a nějaký dostanu," rozesmála se. Třeba nedávno na turnaji WTA v Praze obdržela slivovici. "Hned jsem ji vypila," vtipkovala. "Ne, ještě ne."

Zajímavé věci si přivezla z turnajů v Austrálii. Řezbář ji překvapil vyřezávanou klenotnicí. "Je moc hezká. Od jedné fanynky mám dokonce zlaté náušnice s opálem," uvedla. Dostává plyšáky, nejčastěji medvídky, a na tenisovou tašku si věší některé z přívěšků. Nově tam je česká vlajka ve formě srdíčka.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..