Rubriky:

Sázení

V atlantické divizi souboj strádajících

13. listopadu 2006 14:26 - , 13. listopadu 2006

Pondělní program NHL nabídne šest utkání, v nichž se většinou utkají celky ze stejných divizí. Výjimkou bude utkání v Carolině, kde se opět zopakuje finále loňského play off z východní konference. San Jose bude chtít po necelém týdnu znovu vyloupit Los Angeles. Philadelphia se pokusí konečně nastartovat vzestup.

Domácí Pittsburgh po kvalitně odehraném říjnu začal ztrácet. Poslední výhru v normální hrací době si připsal právě na ledě dnešního soupeře. V dalších zápasech však střílel málo branek a čím dál více inkasoval. Dvě víkendová utkání se proměnila skoro v debakly. Společným znakem jeho listopadových zápasů se stalo to, že ho soupeři obvykle dosti vysoko překonají i v počtu střel. Nová výrazná zranění Penguins nikterak netrápí, i když už týden nehraje obránce Eaton. Do branky se po sobotním odpočinku dnes nejspíše vrátí Fleury, který bude doufat, že se hráči před ním nenechají tolik často vylučovat jako v předchozích zápasech.

Philadelphia prožívá po špatném říjnu ještě bídnější listopad. Prvního bodu se v něm dočkala v sobotu, když doma prohrála až v prodloužení. Nyní vyjíždí ven, kde stráví celý tento týden. Hráči v poli většinou soupeře přestřílí, ale produktivní nejsou a brankáři je obvykle nepodrží. Zdravotní problémy se dotýkají především útoku Flyers. Minulý zápas neodehrál Forsberg, celý listopad zatím chyběl Knuble a nehraje nyní ani Carter. Z vyhnanství z farmy se tudíž mohl vrátit do prvního týmu i Nedvěd, který však podobně jako většina spoluhráčů zatím neskóroval.

Bookmakeři bwin očekávají vcelku jasné vítězství domácího celku. Na Pittsburgh vypsali kurs 1,85. Domácí skutečně v říjnu již dvakrát soupeře výrazně porazili, což v minulých sezónách nebývalo zvykem. Hosté na ledě dnešního soupeře nebodovali pouze dvakrát z minulých deseti vzájemných zápasů. Dnes si lze na výhru aktuálně nejhoršího týmu ligy vsadit v kursu 3,3.

Eurotip

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení