Rubriky:

Ladíme

Adrenalin do morku kostí. Největší show ukázalo Německo

12. května 2015 10:27 - Praha

Jedna z největších bláznivých akcí se konala o víkendu v Německu. Na Nürburgringu se sešlo jedenáct tisíc lidí, kteří se přišli vyblbnout a okořenit tradiční běhání. Dva okruhy, každý měl 11,5 kilometrů, a osmnáct překážek na zdolání. Voda, bahno, lezení. Každý si vybral dle chuti.

Reuters

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Podle organizátorů šlo o trať s největší překážkovou dráhou na světě. "Bohatý, silný, zablácený, děkujeme každému z vás za tak velký nezapomenutelný zážitek. Trpěli jste, smáli se, bojovali," děkovali organizátoři po závodě, který vyhrál mezi muži Robin Dechant v čase 1:36:57. Mezi ženami kralovala Susanne Krausová, která doběhla do cíle za 1:45:54.

Dýmovnice, rachejtle, které více než deset tisíc odvážlivců vyslaly na trať, kde bylo jasné, že doběhnou od hlavy k patě od bláta.

Mohutný lidský had se kroutil podél trati. Každý musel přejít přes pneumatiky, kterých bylo na trati tisíce. Kdo si sáhl na dno sil, odpočinul si na obří skluzavce, která ho na konci ale vyvrhla do mokré lázně.

Kdo trpěl závratí, musel i tak překonat lezeckou stěnu, poté se prodrat davem, který se mačkal v bazénu. Někteří se dostali do cíle po více než dvou hodinách. Unavení, ale šťastní s adrenalinem v těle. Komu se taková akce zamlouvala, mohl se hned přihlásit na příští rok.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce