Rubriky:

Odjinud

Královský adrenalin. Sportovní reality show a milión dolarů pro vítěze

30. března 2016 09:13 - Praha

Tohle už je výzva, která stojí za proběhnutí. Vždyť pro vítěze připravované reality show The Runner je připraven kufr a v něm milión dolarů. Menší komplikací pro české běžce je fakt, že jde záležitost, která se bude konat na americké půdě. Už nyní herci Ben Affleck a Matt Damon hledají zájemce, kteří se v této adrenalinové podívané ocitnou a budou bojovat na neznámém místě, kde se budou snažit vyhnout odhalení.

 

armyrun.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Zatím není veřejnosti jasné, jak přesně The Runner poběží, ale nepůjde jen o běhání. Soutěžící budou muset předvést větší dovednostní potencionál. Každý zájemce musí být v dobré psychické i fyzické kondici a schopen vydržet být připraven na nasazení 24 hodin a sedm dní v týdnu. Takže stále v pozoru.

Oblast? Spojené státy americké. Výzva, která bude zahrnovat běhání, lezení, nošení a zvedání břemen, řízení, ale také sestavování puzzle, dlouhou dobu bez spánku.

O co jde
Běžec se bude pohybovat po celých Spojených státech nepozorovaně v průběhu třiceti dnů, bude plnit úkoly v itineráři, zatímco celá země se ho bude snažit najít a zachytit s využitím všech dostupných technologií. V sázce je milión dolarů.

Pořad bude natáčen od 27. června do 31. července. Pokud byste se chtěli přihlásit, musíte mít alespoň jedenadvacet let a řidičský průkaz. K tomu se hodí být chytrý, v dobrém stavu. Měla by tato akce šanci i na české půdě?

Ideálním kandidátem je podle organizátorů adaptivní, pružný, chytrý typ, který ovládá strategii. Matt Damon, který je jednou z tváří show, je sám běžcem. Má za sebou půlmaratón, který absolvoval minulý měsíc. Cíle dosáhl v čase 1:58:05.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019 listopad 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce