Rubriky:

Odjinud

Zmrzlý běh Antarktidou. Maratón v mínus dvaceti

30. listopadu 2016 10:36

Rádi běháte, ale v současných teplotách kolem bodu mrazu se vám moc nechce? Nechte se inspirovat. V Antarktidě, kousek od jižního pólu, se běžel maratón. Na 42 km trať se běžci vydali v mínus dvaceti stupních. A ještě si libovali, jak jim letos počasí přeje.

sntv

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

V minulých letech se tady totiž tenhle ledový maratón běžel i v mínus třiceti. Je to dřina, vydáte ze sebe všechno, hrozí omrzlizny, ale při pohledu na následující záběry, si musíte říct: Nádhera!

Zmrzlý maratón běžel v roce 2013 i Čech Petr Vabroušek a vyhrál. Měl přitom mnohem horší podmínky než jeho letošní následovníci. "Čekal jsem, že můj čas 3:34:47 letos někdo překoná. Že se tak nestalo, mě těší. Z toho, že můj rekordní čas odolal, mám velkou radost." říká dnes, když jsme ho zastihli před odletem do Austrálie.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce