Rubriky:

Odjinud

Kilák naruby: Když se moderátorky populární talkshow ocitnou v roli hostů svého pořadu

5. prosince 2017 09:10 - Praha

Kilák asi netřeba nijak zdlouhavě představovat. Všichni známe tu jednokilometrovou „talkshow v běhu“. A protože nic, co souvisí s běháním, není naší redakci cizí, vyzvali jsme pobíhavé moderátorky Báru Hlaváčkovou a Terezu Tobiášovou na další kilák. Výzvu v podobě pozvání do svého vlastního pořadu přijaly. Pražský upršený Riegráč byl svědkem této jedinečné události a zároveň naším společným atletickým oválem.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Obě sportující dámy pracují v nejrůznějších médiích a Kilák je jejich vlastní, samostatný, nezávislý projekt určený pouze pro vlny internetu. Oběťmi zvídavých moderátorek jsou nejrůznější zajímavé osobnosti Česka. Ty jsou vyzvány, aby na všechno, co bude moderátorky zajímat, odpovídaly v potu tváře.

Ne vždy probíhá všechno ideálně. Někdo nechce běhat, jiný nemůže. A tak se kilák najíždí třeba na eskalátorech nebo se jen tak v klidu odchodí. Své si už v Kiláku řekli třeba Jiří Paroubek, Pavel Novotný, J. X. Doležal, Patrik Hartl, Iva Pazderková nebo Jiří Drahoš. Kiláků je v archivu stejně jako ve vašich tréninkových denících ještě spousta. Žádný z nich ale ještě nikdy nebyl naruby. Vítejte u prvního a zároveň také posledního dílu nové série!

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce