Rubriky:

Radíme

Pojďte s námi běhat a vyhrajte!

31. srpna 2015 14:31 - Praha

Prázdniny jsou definitivně u konce, doba dovolených je v tahu, škola právě začíná. Nastal čas dřiny a odříkání! Kdo ale říkal, že nás to nemůže bavit? Pojďte se s námi rozběhnout! Kromě zdravotních i psychohygienických plusů na vás čeká skvělá výhra. Začínáme hned zítra!

 

asics.com

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Každý uživatel mobilní aplikace Endomondo se může zapojit do Výzvy „Baví nás Běhání.Sport.cz". Pravidla této soutěže jsou jednoduchá. Běhejte v září, co můžete. Počítají se všechny naběhané kilometry pod dozorem GPS. Kdo jich naběhá nejvíce... tak ještě nevyhrál. Abychom nedemotivovali začínající běžce nebo sportovce s menším množstvím času k dispozici, bude rozhodovat také kontrolní otázka.

Ta se tady zobrazí první pracovní den po konci měsíce a čtete-li Běhání.Sport.cz, nebudete mít problém na ni správně odpovědět. Pátá, sedmá a dvanáctá správná odpověď postupuje do dalšího kola, kde vítězí ten z nich, kdo toho více naběhal. Běhejte, čtěte o běhání, radujte se! Šanci na výhru mají téměř všichni, stačí nebýt úplně poslední nebo ten hned před ním!

VÝHRA

Skvělá a odolná novinka od firmy Fenix, čelovka HL23. My jsme ji pro vás také testovali. Dotyčného výherce bude kontaktovat redakce, svou výhru si poté bude moci vyzvednout u partnera akce.

Takto jednoduché bude vyhrát. Raději ještě připomínáme, že každý účastník se smí zúčastnit akce pouze jednou. Účast na akci není možné vymáhat právní cestou, a není možné namísto cen požadovat náhradní finanční plnění v hotovosti. Výhry jsou právně nevymahatelné. Organizátor si vyhrazuje právo úpravy či změny pravidel bez předchozího upozornění.

Soutěž připravujeme ve spolupráci s internetovým obchodem Kronium.cz.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce