Rubriky:

Německo

Fotbalista Petržela končí v Augsburgu, možná se vrátí do Plzně

24. června 2013 19:43 - Augsburg

Fotbalový záložník Milan Petržela po roce končí v bundesligovém Augsburgu. Podle německé agentury SID se s klubem dohodl na rozvázání smlouvy, která měla původně vypršet v červnu 2015. Třicetiletý člen širšího kádru reprezentace by se mohl zadarmo vrátit do Plzně, ale její zástupci zatím věc odmítají komentovat. V týmu úřadujícího českého mistra působil Petržela pět sezón.

 

Milan Malíček, Právo

O obnovení spolupráce mezi Petrželou a staronovými českými šampióny se hovoří už několik týdnů. Po Petrželově odchodu z Augsburgu vypadá comeback pravého záložníka ještě reálněji.

"Viktoria o možných posilách dál jedná, ale komentovat jednotlivé záležitosti nebudeme. To se týká i Milana Petržely," uvedl pro tiskový mluvčí plzeňského klubu Pavel Pillár. Konkrétnější nebyl ani Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest, která Petrželu zastupuje. "O dalším Milanově angažmá teď intenzivně jednáme," řekl Kolář bez bližších podrobností.

Petržela v Plzni působil už v letech 2007 až 2012, v sezóně 2010/11 výrazně pomohl Západočechům k zisku premiérového mistrovského titulu a pak si s týmem zahrál i v Lize mistrů. V loňském roce Petržela figuroval i v české reprezentaci na evropském šampionátu v Polsku. Premiérové zahraniční angažmá v Augsburgu mu ale příliš nevyšlo a zasáhl jen do 12 zápasů.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..