Fanoušci Dortmundu napodobili příznivce Baníku a zasypali hřiště tenisáky

Stuttgart

Fanouškům Borussie Dortmund se nelíbí vysoké ceny vstupenek na domácí zápasy. Rozhodli se proto svou nevoli dát najevo v zápase Německého poháru ve Stuttgartu, kde v prvním poločase zasypali hřiště tenisovými balónky. K podobnému kroku v minulosti sáhli také fanoušci Baníku Ostrava.

Fanoušci dortmundu zasypali hřiště tenisáky

Příznivci Dortmundu prvních 20 minut zápas ve Stuttgartu bojkotovali, pak se vrátili do hlediště a zaházeli hřiště tenisáky. Utkání muselo být přerušeno, ale zdržení nakonec nebylo velké, protože se sbíráním míčků z trávníku pomohli vedle hostujících hráčů i domácí. Poté už se duel dohrál bez vážnějších incidentů a Dortmund po výhře 3:1 slavil postup do semifinále.

Protest s tenisáky už v minulosti zvolilo několik fanouškovských táborů a zavítal i do Česka. Stejným způsobem dali dvakrát najevo nespokojenost s počínáním dřívějšího vedení Baníku ostravští fanoušci.