Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Olomouc má poslední dva kandidáty, trenéra oznámí ve čtvrtek

6. června 2007 16:21 - OLOMOUC

Hledání nového kouče fotbalistů Olomouce jde do finále. Hanácký klub jedná po odvolání Vlastimila Petržely s posledními dvěma kandidáty, z nichž chce ve čtvrtek vybrat Petrželova nástupce. Jména zatím funkcionáři neoznámili.

 

Sport.cz

Okruh aspirantů na uvolněné místo se zúžil o dvě důležité postavy. Nabídku Sigmy odmítli bývalý liberecký kormidelník Vítězslav Lavička i Roman Pivarník, který má stále smluvní závazky v Prešově. "Máme poslední dva kandidáty, do čtvrtka to chceme mít vyřešené," řekl ČTK sportovní ředitel olomouckého klubu Jiří Kubíček.

Podle zákulisních informací by mohl být žhavým uchazečem o trenérský post Josef Csaplár, ale někdejší kouč Liberce, Slavie a naposledy polského Plocku prý ve finálním výběru nefiguruje. "To jméno tam není," namítl Kubíček.

Na Hanou nejspíš nepřijde ani Pavel Malura. Mladý kouč zřejmě i přes nabídky z jiných klubů zůstane ve Slovácku, které po sestupu do druhé ligy plánuje co nejrychlejší návrat mezi elitu.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..