Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kukol je nejlepším střelcem Vysočiny. Hlavně si ceníme nárůstu bodů, podotýká jihlavský záložník

2. listopadu 2014 21:35 - Teplice

Slovenský záložník Vladimír Kukol je se třemi góly aktuálně nejlepším střelcem fotbalistů Vysočiny Jihlava v probíhajícím ligovém ročníku. Třebaže zmíněný počet tref není zrovna závratnou cifrou, pro zlepšující se tým z dolní poloviny tabulky měly vstřelené branky nesmírnou hodnotu. Kukol totiž skóroval pokaždé ve vítězném zápase. Konkrétně v Hradci Králové (3:0), proti pražské Slavii (1:0) i naposledy v Teplicích (3:2).

 

Libor Zavoral, ČTK

Jak vnímáte svou pozici jihlavského „kanonýra"?

Takhle to neberu. Řeknu jen, že nezáleží na tom, kdo ty góly dává. Hlavně si ceníme tolik potřebného posunu v tabulce, kdy jsme opustili předposlední místo.

Můžete popsat svůj zásah do teplické sítě?

Byl tam odražený míč, takže jsem střílel do odkryté branky. Šlo o celkem jednoduchý gól, stačilo se jen soustředit na zakončení. Snazší jsem předtím asi nedal, ale víc než vlastní statistiky si vážím, že jsme vyhráli.

Co tedy rozhodlo o vašem úspěchu v Teplicích?

Trpělivost a bojovnost. Ani jeden z našich hráčů nevypustil sebemenší souboj. A to se odrazilo ve výsledku. Byli jsme nakonec šťastnější při vítězném gólu po chybě teplického brankáře.

Ještě nedávno jste měli v tabulce pouhé čtyři body a během krátké doby jste jich nastřádali dohromady již čtrnáct. A utekli jste ze sestupových příček.

To je až neuvěřitelné, jak rychle se nám povedl takový bodový skok. Dlouho jsme se trápili a čekali na kýžený obrat. Jenže následná tři vítězství a remíza k tomu po změně trenéra nás hodně zvedly. Pokusíme se v tomto trendu pokračovat. V příštím kole však přijde dokonalá prověrka s Viktorií Plzeň.

eš, Sport.cz, Právo

  0:3 Sparta - Slavia 0:3   dohráno
20190922T18:00:00+0200
Sparta vs. Slavia
Sparta vs. Slavia
Sparta
Slavia
  Jablonec - Olomouc   dnes 18:00
20190923T18:00:00+0200
Jablonec vs. Olomouc
Jablonec vs. Olomouc
Jablonec
Olomouc

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..