Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Měla čtvrtku, fixy a velké přání. Hvězda Sparty malou fanynku vyslyšela a nadchla

17. října 2016 17:54 - Praha

Bravo, tohle se mu povedlo! Gól sice Jihlavě nedal, přesto by si právě Václav Kadlec zasloužil po ligovém duelu největší potlesk. Za další důkaz, že fotbal nejsou jen souboje o míč, góly a body. Často lze divákům nabídnout ještě víc a sparťan, který se na Letnou vrátil s nevděčnou nálepkou nejdražšího hráče české soutěže, to v neděli ukázal. Obdaroval nápaditou malou fanynku.

 

Twitter

Jedno je jasné, na letošní narozeniny už nikdy nezapomene. Malá fanynka sparťanského útočníka Václava Kadlece na kusu papíru požádala svůj idol o dres. A dostala ho i s podpisem!

Důvodem byly narozeniny malé dívenky. Nejprve však bylo třeba útočníka z hlediště zaujmout. A to hrdinka příběhu nejspíš s pomocí rodičů vyřešila originálně. Vyrobila transparent, který nebyl k přehlédnutí.

„Káco, dáš mi po zápase dres, prosím? P.S. Ve čtvrtek mám narozky!"

No řekněte, šlo takové naléhavé žádosti odolat? Samozřejmě nešlo, Kadlec dívence po zápase svůj dres s podpisem věnoval a takový dárek už nemůže nic trumfnout.

Sympatické gesto zachytil také twitterový účet Sparty s výstižným popiskem: Čtvrtka - 5 korun, fixa a pastelky - 30 korun, dostat dres - však vy víte...

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..