Rubriky:

Fotbal

SOUTĚŽ ING HRAJU - Jan Koller

27. května 2004 07:30

Představujeme útočníka české fotbalové reprezentace JANA KOLLERA. A i dnes můžete soutěžit o reprezentační soupravu Puma, kterou budou členové národního týmu vybaveni na ME v Portugalsku.

 

archiv

Od rodáka oficiálně z Prahy, i když je spíše spojován se Smetanovou Lhotou, se nikdy příliš neočekávalo, že by se mohl stát fotbalovou hvězdou evropského formátu. Když se jako 21letý dostal z divizního Milevska do pražské Sparty, fanoušci jeho příchod brali spíše jako exotickou záležitost. A při jeho pohybu na hřišti se vysokému útočníkovi posmívali za jeho poněkud neohrabané pohyby v pokutovém území.

Ani Sparta nevěřila, že by Koller mohl být budoucností klubu, a s povděkem jej v roce 1996 za 200 tisíc marek prodala do belgického Lokerenu. Jenže český dlouhán se nevzdal, ve třetí sezóně za Lokeren se stal nejlepším střelcem belgické ligy, a stěhoval se do Anderlechtu  Brusel. V nejslavnějším klubu země Koller získal dva ligové tituly, stal se nejlepším fotbalistou Belgie, a jeho kariéra začala nabírat evropských výšek.

Zájem o skvělého hlavičkáře byl především v Anglii, ale získal jej nakonec německý Dortmund. Pro něj se Koller rozhodl především kvůli spoluhráči z reprezentace Tomáši Rosickému a české duo vytvořilo na další roky nejlepší ofenzivní zbraní klubu. Po dlouhém opomíjení se prosadil i do reprezentace, kde poprvé nastoupil v únoru 1999. Dnes už má na kontě necelou padesátku utkání a téměř třicet vstřelených branek.

*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*

ING HRAJU! - Základní informace

ING HRAJU! je vědomostní soutěž, probíhající od 24. 5. do 15. 6. 2004, o fotbalových reprezentantech nominovaných na Euro 2004 v Portugalsku.

Můžeš vyhrát fotbalovou výbavu značky Puma jednoho z našich reprezentantů a k tomu ještě exkluzivní sadu pohlednic českých reprezentantů, tak jak je neznáš s překvapením.

Každý ze soutěžních dnů bude věnován jednomu nominovanému hráči. Informace o něm zjistíš v Denících Bohemia a Denících Moravia, ve vysílání Radia Impuls, na serverech Novinky.cz a Sport.cz a samozřejmě také na www.ing.cz a www.fandime.cz.

Ke každému fotbalistovi jsou připraveny 3 základní otázky a 1 otázka finálová.

Soutěží se pomocí SMS zpráv, takže se do soutěže zapojíš jednoduše - pošleš SMS ve tvaru "ING" na telefonní číslo "900 30 06" a otázky Ti už budou chodit samy, podle toho, jestli budeš odpovídat správně. Když na některou ze základních otázek odpovíš špatně, nevadí, otázka Ti přijde znovu a Ty už jednoduše odpovíš správně - jsou totiž jen dvě možnosti, A a B.

Pokud odpovíš na všechny 3 základní otázky správně, získáš garantovanou výhru - exkluzivní sadu pohlednic českých reprezentantů, tak jak je neznáš a k tomu Ti ještě přidáme překvapení, abys byl pořádný český fanoušek.

A hlavně! Postoupíš do finále dne - po 17. hodině Ti přijde SMS s finálovou otázkou. Teď už žádné možnosti na výběr nedostaneš. Vyzkoušíme Tvoje fotbalové znalosti, a pokud nebudeš znát odpověď, nevadí, můžeš si správnou odpověď najít na stránkách www.ing.cz! Když na finálovou otázku odpovíš správně a nejrychleji, máš vyhráno - oblékneš se jako jeden z fotbalových reprezentantů!

Zúčastnit se můžeš každý z 23 soutěžních dní.

Cena služby je 6,- Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Fincom-Materna Communications, a.s.

A navíc pro Vás ING připravila možnost získat bonus  na spořicím účtu ING Konto až  1 000 Kč. Detailní informace naleznete na stránkách ING.

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal