Fotbalisté Valencie ztratili na domácím hřišti poprvé body

Fotbalisté Valencie utrpěli první bodovou ztrátu na domácím stadionu Mestalla v této ligové sezoně. V sobotním večerním utkání 10. kola pouze remizovali s Athletikem Bilbao 1:1, dva body jim přitom sebral až v poslední minutě zápasu Fernando Llorente.

Jeho jmenovec Morientes poslal domácí do vedení v úplném závěru prvního poločasu, připsal si pátý gól v sezoně a vyrovnal se střelecky svému spoluhráči Davidu Villovi na čtvrtém místě tabulky střelců. Favorit pak po změně stran neproměnil celou řadu vyložených příležitostí a v 90. minutě přišel trest. Llorente přeskočil při centru obránce a vyrovnáním získal pro tým z dolní části tabulky cenný bod.

Španělsko - 10. kolo:
Atlético Madrid - Villarreal 3:1 (36. Castro, 45. Torres z pen., 64. Aguero - 13. Fuentes), Valencie - Bilbao 1:1 (44. Morientes - 90. Llorente).