Bergamo přehrálo poslední Ascoli až v závěru

ŘÍM

Dvě branky v závěru zajistily Atalantě Bergamo vítězství na hřišti Ascoli v utkání 20. kola italské fotbalové ligy. Bergamo se tak posunulo na čtvrté místo o bod před Lazio Řím, Ascoli zůstává poslední.

Šest minut po bezbrankovém poločasu otevřel skóre Zampagna, ovšem bojovní domácí dokázali vyrovnat Paoluccim. Favorit tak musel rozhodnout až v závěru brankami Adriana a kapitána Doniho.

Hráči Palerma utrpěli další ztrátu v boji o druhé místo v tabulce, když nečekaně uhráli jen bezbrankovou remízu na hřišti Regginy. Mají tak tříbodovou ztrátu na druhé AS Řím, které má navíc nedělní utkání k dobru. Reggina je nadále osmnáctá.

Výsledky - 20. kolo:
Ascoli - Bergamo 1:3 (73. Paolucci - 51. Zampagna, 84. Adriano, 86. Doni), Reggina - Palermo 0:0.