Necid trumfl Kollera a i díky jeho gólu začal Ramos v CSKA vítězstvím

MOSKVA

Útočník Tomáš Necid potvrdil střeleckou formu i v ruské lize, kde v sobotu přispěl úvodním gólem k vítězství fotbalistů CSKA nad Samarou 3:0. Český reprezentant, jenž dvakrát skóroval ve středu proti San Marinu, dal v 58. minutě svou pátou branku v sezoně. I díky Necidovi prožil úspěšnou premiéru na lavičce CSKA španělský kouč Juande Ramos, který u týmu nahradil Brazilce Zika.

Krátce po Necidovi se prosadil Brazilec Guilherme, který deset minut před koncem přidal ještě jeden gól. Necid chvíli předtím střídal.

V dresu Samary, která hrála od 66. minuty bez vyloučeného Kalačeva, vyšel naprázdno i Jan Koller. Se sedmi brankami nejlepší český střelec v soutěži byl vzápětí po vyloučení svého spoluhráče vystřídán. Celý zápas strávil na hřišti Jiří Jarošík, ale porážce v souboji se svým někdejším zaměstnavatelem nezabránil.