Rubriky:

Evropské ligy

Brrr, fotbalová oslava po skandinávsku

9. listopadu 2016 07:25 - Stockholm

Trochu divní patroni, tihle Seveřané. Jako by nestačilo, že se fanoušci stockholmského klubu Djurgårdens IF vypravili téměř 400 kilometrů do Sundsvallu ležícího na východě Švédska. Samozřejmě tam už mrzlo a dul pořádný severák. Navrch se dočkali pěkného vděku od svých chlapců - fotbalisté začali po svých příznivcích po zápase házet sněhové koule. To prosím jako výraz díků a součást oslavy hladké výhry 5:2...

Švédská liga o víkendu skončila, mistrem se stalo Malmö. Djurgården obsadil konečnou sedmou příčku se ztrátou 23 bodů na titul. Po závěrečném duelu v Sundsvallu však o sobě dal vědět. Koulováním s vlastními zmrzlými fanoušky.

Sněžilo, přesto se příznivci stockholmského klubu vydali na daleký výjezd a zaplnili hostující sektor. Hráči jim poděkovali po svém. Házeli po nich sněhové koule.

Klubu z ostrova v hlavním městě tuto scénku uveřejnil na svém Twitteru s výmluvnou otázkou, kdo to vlastně celé začal. Jisté je, že nešlo o výraz nepřátelství. Naopak, hráči i fanoušci se rozcházeli vysmátí a v dobré náladě.

Inu, Seveřané...

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy