Trenér Italů Lippi nehodlá jít do Manchesteru

8. července 2006 15:56 - DUISBURG

Trenér italské reprezentace Marcello Lippi dementoval informace o svém údajném jednání s Manchesterem United. Britský deník The Sun v pátek přinesl zprávu, že se Ital po finále mistrovství světa přesune do Manchesteru, kde by měl dělat kolegu Alexi Fergusonovi.

"Na těchto zprávách není nic pravdivého," řekl Lippi na dnešní tiskové konferenci. Pro britské novináře musel tlumočit překladatel, jelikož Lippi neovládá angličtinu. "Už jen to, že nerozumím jedinému slovu vaší otázky, vám dává odpověď na mé možné angažmá v Anglii. Copak bych mohl jít pracovat do země, když neumím její jazyk?" zeptal se.

Osmapadesátiletému kouči skončí po mistrovství světa smlouva s Italským svazem. Tamní tisk informoval, že kvůli rodině úspěšný trenér smlouvu neprodlouží. "V příštích dvaceti dnech se uvidí, kam půjdu," uvedl Lippi. "Ale určitě to nebude Manchester," dodal.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: