Rubriky:

Gól snů

Živě

Od Messiho rovnou do studia. Švancara s gustem rozebírá kandidáta na gól roku

20. dubna 2017 09:02 - Praha

Nedávno byl nadšeným divákem v Barceloně a prakticky rovnou od Messiho se přesunul do studia k elektronické tužce. Fotbalový útočník Petr Švancara s gustem rozebírá parádní trefu Martina Malého z FK Náchod, s níž zvítězil v anketě Fortuna Gól snů za měsíc březen a stal se tak prvním kandidátem na celkový triumf za rok 2017. Celé vyhlášení si teď můžete prohlédnout.

Fortuna Gól snů

Nová soutěž mapuje nejhezčí góly od ČFL až po krajské přebory, tedy zápasy, jež zachycují přímé přenosy TVCOM.cz. A čtenáři Sport.cz rozhodli o tom, že prvním vítězem ankety za březen se stal Martin Malý, který nachytal brankáře prakticky z půlky hřiště.

„Gól, který bolel," poukazuje moderátor Petr Svěcený. „Pro útočníka není nic hezčího, než když dloubne brankáře. A ještě když se u toho gólman praští o tyčku," neskrývá Petr Švancara škodolibost kovaného útočníka.

Fortuna Gól snů za měsíc březen: 
1. Martin Malý (FK Náchod, divize C) 1910 hlasů
2. Aleš Krč (SK Uničov, MSFL) 1062
3. Lukáš Stožický (SK Slaný, StČ přebor) 157
dos, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.