Rubriky:

Španělsko

Živě

Puyol bude pokračovat ve španělské reprezentaci ještě dva roky

1. srpna 2010 20:21 - BARCELONA

Kapitán fotbalistů Barcelony Carles Puyol bude pokračovat další dva roky ve španělské reprezentaci, která se v kvalifikaci mistrovství Evropy dvakrát utká s českým týmem. Dvaatřicetiletý obránce si dal čas na rozmyšlenou po zisku titulu mistra světa a dnes na svém blogu oznámil, že ještě nekončí.

Devadesátinásobný reprezentant se rozhodl pokračovat až do ME v roce 2012 na Ukrajině a v Polsku, kde chtějí Španělé obhajovat zlato, po rozhovorech s trenérem Vicentem del Bosquem a sportovním ředitelem Fernandem Hierrem.

Puyol nastoupil za Španělsko ve všech sedmi zápasech na MS. Svou typickou hlavičkou se dlouhovlasý obránce postaral o semifinálové vítězství 1:0 nad Německem. Byl to jeho třetí gól za národní mužstvo, jehož dres oblékl poprvé v roce 2000.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..