Rubriky:

Liga mistrů

Soupeř rychle udeřil a bylo zle, litovali slávisté

13. srpna 2008 07:00 - FLORENCIE

Byl to bleskový úder. Po pár desítkách sekund byl míč ve slávistické síti. Stadión explodoval. Naděje Pražanů na slibný výsledek v prvním utkání s Fiorentinou o Ligu mistrů dostávaly trhliny. "Mutu trefil přímák skvěle. Ten gól nás dostal do velké nevýhody," posteskl si brankář Maritn Vaniak nad bombou rumunského fobalisty v dresu Fiorentiny, soupeře Pražanů v boji o Ligu mistrů.

„Kazili jsme přihrávky, nedostávali jsme se dopředu,“ konstatoval Vaniak.
„Oba góly ze standardky,“ zalitoval při odchodu z plochy kapitán Erich Brabec. Ten druhý po zmatku při rohu v druhé půli.

Unešených domácích fandů nemohlo nic přehlušit, slávisté se zastavili v poněkud ztichlém koutu u svých příznivců, ale do zpěvu jim nebylo. „Musíme se zlepšit ve všem,“ bylo jasné Brabcovi při pomyšlení na druhé utkání. Minus dvě branky – to bude vstupní pozice slávistů. „Ale taky budeme hrát před plným stadionem, musíme je více napadat,“ pravil Zdeněk Šenkeřík, dlouho odříznutý ofenzivní hrot slávistů.

Referát z utkání si můžete přečíst zde.

„První gól soupeři hodně pomohl, ale jinak naše obrana nebyla v první půli špatná. V druhé to bylo lepší i dopředu, ale domácí vyhráli zaslouženě,“ hodnotil kouč Pražanů Karel Jarolím.

Utkání jsme sledovali v on-line reportáži zde.

„Hráli jsem velmi dobře, teď máme ještě několik dní na zvýšení obrátek,“ dmul se kouč domácích Cesare Prandelli. Nejen on bral v dusné noci postup Fiorentiny za hotovou věc. „Výsledek moc přizívý není, ale dokud je šance, budeme se snažit o postup ,“ opáčil na dálku Jarolím.

vap, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..