Cavenaghi přinesl Bordeaux výhru nad Caen a snížení náskoku Lyonu

PAŘÍŽ

Argentinský útočník Fernando Cavenaghi drží fotbalisty Bordeaux v boji o titul mistra francouzské ligy. v neděli dvěma góly rozhodl domácí utkání 33. kola s Caen, které odjelo s prohrou 1:2. Cavenaghi si připsal již čtrnáctý gól v sezoně a dostal se na třetí příčku v tabulce střelců. Bordeaux díky němu snížilo náskok vedoucího Lyonu na čtyři body.

Další ránu v nepovedené sezóně utrpěli fotbalisté Paris St. Germain, kteří neudrželi vedení nad Nice a podlehli hostům 2:3. Domácí se dostali do vedení v 77. minutě po trefě kanonýra Paulety, jenže šest minut nato srovnal svým druhým gólem v zápase útočník Pobřeží slonoviny Koné. O chvíli později pak obrat dokonal Ederson. Nice se tak dostalo na šesté místo, Paříž je sedmnáctá a má stejný bodový zisk jako předposlední Štrasburk.

Francie - 33. kolo
Bordeaux - Caen 2:1 (52. a 76. Cavenaghi - 88. Sorbon), Paris St. Germain - Nice 2:3 (50. Luyindula, 77. Pauleta - 37. a 83. Koné, 86. Ederson).