Rubriky:

EURO 2012

Odrovnali nás průměrní Češi, píše řecký tisk

13. června 2012 10:29 - Atény

Řecký tisk ve středu zkritizoval nepřipravenost národního mužstva v úterním zápase mistrovství Evropy s českými fotbalisty, jejichž výkon označil za nanejvýš průměrný. Řekové prohráli 1:2, oba týmy nicméně mají šanci postoupit do čtvrtfinále.

 

Anja Niedringhaus, ČTK/AP

Podle listu To Fos bylo Řecko odrovnáno v šesti minutách průměrným českým týmem. Bleskově dostalo dvě branky a výsledek byl rozhodnutý. Tým napáchal nepředstavitelné množství chyb známých už z "předválečného období".

"Zápas jsme prodali levně"

Podle deníku Athlitiki, který přišel s palcovým titulkem "Nepřítomné národní mužstvo", zažil řecký tým zatmění, po němž od šesté minuty prohrával 0:2. Řecko levně prodalo zápas Čechům, napsal Goal News.

Podle listu SportDay Řekové vstoupili i do druhého zápasu Eura ledabyle, nechali soupeře, aby si na hřišti dělali, co chtěli. Řecká fotbalová jedenáctka nezafungovala ve složení, jaké vymyslel portugalský trenér Santos, a nevyšly ani výměny hráčů, uvedl list.

Podle deníku Ethnos si Řekové nevzali ponaučení z úvodního zápasu s Polskem. V něm také v poločase prohrávali, zatímco Češi se poučili, protože po prvních 25 minutách prohrávali s Ruskem už o dvě branky.

Zpochybnili ofsajd

Když Řekové snížili, vyděsili podle tamních médií Čechy a ti přestali být nebezpeční. Nevytvořili si ale šance na vyrovnání. Ethnos také zpochybnil řecký ofsajd, kvůli němuž nebyl uznán gól v prvním poločase.

ČTK

Zrušit


Časová osa: EURO 2012

Filtr článků - EURO 2012


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..