Rubriky:

Ostatní

Živě

Tanec a zpěv. Fotbalisté Ghany se na start mistrovství Afriky naladili po svém

25. června 2019 20:06 - Ismailia/Praha

Unikátní týmové soustředění. Čtyřnásobný vítěz fotbalového šampionátu Afriky Ghana se na stadionu Ismailia Stadium v Egyptě svým tradičním způsobem připravoval k úternímu úvodnímu střetnutí skupiny F proti reprezentaci Beninu. Hráči se u středového kruhu pustili do zpěvu a tance.

Kouč s africkým bubnem udával rytmus mentální přípravě reprezentačního výběru Ghany před vstupem fotbalistů do šampionátu. Hráči kolem kruhu vytvořili hlouček a hudební nástroj doprovodili zpěvem a tancem.

Podle kapitána Andrého Ayewa, který je fotbalistou tureckého Fenerbahce Istanbul, je tým ve skvělé pohodě a převládá sebevědomá nálada. Ghana získala titul pro mistra Afriky naposledy v roce 1982.

Ghana se ve skupině F střetně s Beninem, Guinejí-Bissau a s obhájcem titulu Kamerunem, v jehož dresu by se měl představit obránce pražské Slavie Michael Ngadeu.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.