Rubriky:

Ostatní

Živě

Fotbalová paráda. Foyth si vychutnal Brazilce Coutinha

4. července 2019 09:48 - Belo Horizonte/Praha

Brazilský fotbalista Coutinho si během úterního semifinále mistrovství Jižní Ameriky zatančil kolem balónu. Jednadvacetiletý Argentinec Juan Foyth si ho totiž vychutnal fotbalovou parádou. Z postupu do finále se radovali Kanárci, kteří tým kolem Lionela Messiho porazili poměrem 2:0.

Coutinho se před 56 tisíci fanoušky v brazilském městě Belo Horizonte musel pořádně začervenat. Obránce Tottenhamu Foyth svými pohyby Brazilce vyvedl z míry natolik, že fotbalista Barcelony nechtěně vyklidil pole.

Z Coutinha si na sociálních sítích okamžitě začali dělat legraci angličtí fanoušci. „Ten doběhl až zpátky do Liverpoolu," napsal například jeden s narážkou na Coutinhův loňský přestup z Anfiled Road do katalánského velkoklubu. „Poslal ho pro koblihu," přidal se další komentující.

Rodák z Rio de Janeira však smutnit rozhodně nemusí. Brazilci si vítězstvím 2:0 zajistili postup do finále mistrovství Jižní Ameriky. O titul si Kanárci zahrají s překvapivým finalistou z Peru.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.