Rubriky:

Ostatní

Ireland by se měl podle Erikssona léčit u psychiatra

19. září 2007 17:27 - LONDÝN

Irský fotbalista Stephen Ireland by se měl podle svého klubového trenéra Svena-Görana Erikssona léčit u psychiatra. Švédský kouč to podle britských médií prohlásil poté, co se dozvěděl, že se záložník Manchesteru City v internetových diskuzích pohoršuje nad fotbalem a sprostě mu nadává. Ireland se tak dostal do průšvihu chvíli poté, co se pokusil vymluvit z reprezentačního srazu a jako důvod si vymyslel smrt babičky, která byla stále naživu.

Podle listu The Times jednadvacetiletý Ireland, který si v Manchesteru City vydělá deset tisíc liber týdně (asi 400 tisíc korun), v diskuzních fórech na internetových stránkách Bebo pod přezdívkou "Daddy Dick" označil fotbal několika velmi neslušnými výrazy a pozastavil se nad tím, "jak se takovou špínou může živit".

Ireland na sebe poprvé upozornil, když se vymluvil z kvalifikačního utkání o postup na mistrovství Evropy proti České republice kvůli úmrtí babičky. Později se však ukázalo, že lhal, protože obě jeho babičky žijí. Fotbalista poté přiznal, že hlavním důvodem byl potrat jeho přítelkyně Jessiky, s níž chtěl být místo na zápase v Praze.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní