VIDEO: Sudí dostal nakládačku! V Íránu ho tloukli a kopali

10. listopadu 2011 09:08 - TEHERÁN/PRAHA

V Íránu se tedy dějí na fotbale věci. Takovouhle nakládačku pro rozhodčího už dlouho nikde nezaznamenali. Nejdřív letěla vzduchem arbitrova žlutá karta, pak to sudí schytal ze všech možných stran. Po nedávné ´nemravné´ oslavě gólu s exemplárními tresty za příliš veřejné štípance do zadku, íránské scéna nabízí další pozoruhodnost.

 

Vše se odehrálo v utkání nižší soutěže, sudí odvážně a rázně tasil žlutou kartu, ale na rozlícené hráče, kteří vydatně protestovali i v předešlém průběhu utkání, to bylo moc. Přidali se náhradníci, trenéři, diváci. Zkrátka skoro každý, kdo šel kolem.

Sudí schytal kopanec, nespočet ran pěstí, několikrát ho povalili na zem. Ochranka ho po dlouhých sekundách děsu uklidila kamsi do šatny.

V agenturách se nevyskytují žádné zprávy o tom, jak sudí dopadl. Ale tresty pro všechny zúčastněné v této islámské zemi asi zase budou stát zato.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.