Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Scéna jako z akčního filmu! Fotbalisté se rvali na hřišti, čtyři aktéři bitky skončili na policii

5. listopadu 2014 14:12 - Londrina

Pěsti, kopance, údery a scény jak z akčního filmu. To vše bylo k vidění v odvetném semifinálovém duelu play off čtvrté brazilské ligy mezi týmy Londrina a Brasil de Pelotas. Fotbalisté a také členové realizačního týmu rozpoutali na hřišti doslova peklo, čtyři z výtržníků skončili u výslechu na policejní stanici.

Reuters

Hromadná bitka se strhla krátce poté, co domácí Londrina srovnala stav zápasu na 2:2. Podle hostů padl vyrovnávací gól z ofsajdu a na hřišti záhy vypukla pořádná mela.

Jeden z činovníků Londriny schytal úder nohou od hostujícího hráče a skončil v nemocnici, kde mu lékaři poraněná ústa sešili několika stehy. Výtržníci zaútočili i na kameramana, který se snažil celý incident natočit.

Zápas byl přerušen na téměř třicet minut, po něm dal hlavní sudí znovu pokyn ke hře. Další góly však už nepadly a duel tak skončil nerozhodně 2:2. Do finále tak postoupil celek Brasil de Pelotas, který v prvním zápase před vlastním publikem zvítězil 3:1.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.