Rubriky:

Reprezentace

Baroš otáčí. S koučem Vrbou bych návrat do nároďáku zvažoval, říká kanonýr

9. prosince 2013 08:13 - Praha

Po Euru 2012 byl nekompromisní, za nároďák už nikdy! Zhrzený fotbalový kanonýr Milan Baroš (32) nechtěl v té době o reprezentaci, za kterou nastřílel v 93 zápasech 41 gólů, ani slyšet. Teď ale může být všechno jinak. S příchodem kouče Pavla Vrby, který zná útočníka už od jeho začátků v Ostravě, se otevírá prostor pro jeho návrat. Podle deníku Blesk by o tom útočník turecké Antalye s podzimní bilancí 4 branek ve 12 zápasech minimálně přemýšlel.

 

Aleš Krecl

Nástup trenéra Vrby k reprezentaci jednoznačně uvítal. "Pamatuju si na jeho tréninky. Je to férový člověk, což je u nároďáku důležité, protože nebude s klukama pořád," řekl Baroš.

Ještě letos na jaře však všechny spekulace o svém comebacku do reprezentačního týmu vyvracel. To byl však u vesla Michal Bílek, který sice Barošovi dával prostor, ale v celkové koncepci mužstva ho na hrotu nechával neefektivně samotného. To by se nyní mohlo změnit.

"Musel bych ale začít dávat góly a zlepšit výkonnost, aby byla tahle otázka na pořadu dne," nechal si otevřená vrátka druhý nejlepší střelec české reprezentace.

ras, Sport.cz

Byl by návrat Milana Baroše do reprezentace přínosem?

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace