Rubriky:

Itálie

Živě

Neuvěřitelných sto miliónů eur. Tak si Neapol cení Slováka Hamšíka

19. července 2011 15:54 - PRAHA

Sto miliónů euro, taková je částka, na kterou si italská Neapol cení kapitána slovenské fotbalové reprezentace Marka Hamšíka, o něhož se v posledních dnech stále intenzivněji zajímají přední evropské kluby. Chtěl by ho Arsenal, pokud by Cesc Fabregas nakonec skutečně odešel do Barcelony, po kreativním záložníkovi touží i držitel italského Scudetta AC Milán. „Stanovená suma má odradit všechny potencionální nápadníky,“ prohlásil prezident Neapole Aurelio De Laurentiis, proč nasadil tak vysokou částku.

 

Heino Kalis, Reuters

Zájem o třiadvacetiletého kapitána slovenské fotbalové reprezentace Hamšíka je čím dál tím větší. Mohl by na ostrovy, mezi zájemci z italské Série A by si mohl vybírat. Spekulací kolem jeho odchodu z města pod Vesuvem se rojí čím dál tím víc.

„Nastávající sezónu odehraje určitě u nás. Je tady šťastný, je rád, že může pracovat právě se mnou a jeho motivace je veliká,“ nechal se slyšet v rozhovoru pro Gazzeta dello Sport trenér Neapole Walter Mazzarri, jenž Hamšíkovo mužstvo dovedl v uplynulé sezóně k třetímu místu v Serii A.

Ani prezident klubu nechce za nic na světě slyšet, že by největší hvězdu svého týmu prodal. Zvláště, když na Neapol čekají boje o Champions League. „Ta vyhozená suma sto milionů má odradit všechny potencionální nápadníky,“ potvrdil Aurelio De Laurentiis, že je ochoten jednat pouze se zájemci, kteří podobnou přestupovou sumu akceptují.

„Mluvil jsem s ním opakovaně a mohu potvrdit, že přes zájem celé Evropy zůstane v nastávající sezóně u nás na Stadio San Paolo,“ ujistil fanoušky Neapole kouč Mazzarri, že Hamšík, který přišel do Neapole před čtyřmi lety z Brescie, pod Vesuvem zůstane.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..